Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Zpravodaj 2/2018

Zpravodaj 2/2018

25.03.2018 od kg

Vyšel velikonoční Zpravodaj. Kromě množství aktuálních informací obsahuje řadu příspěvků farníků a také rozhovor s novým varhaníkem a ředitelem kůru Viktorem Darebným. V příloze pak najdete dotazník k chystanému farnímu shromáždění, o jehož vyplnění a odevzdání (do 22. dubna) prosíme každého farníka. Zpravodaj je k dostání v našich kostelích, můžete si ho také stáhnout ve formátu PDF odsud.

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »