Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Výzva ČBK k volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Výzva ČBK k volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

09.10.2017 od jn

Výzvu České biskupské konference k nadcházejícím  volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR si můžete přečíst zde.

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »