Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Výuka náboženství

Výuka náboženství

25.08.2011 od kg

Výuka náboženství pro žáky základních škol probíhá v učebnách Církevního gymnázia sv. Voršily v Kutné Hoře. Informace  o výuce ve školním roce 2017/2018 a přihláška zde.

Publikováno v Aktivity ve farnosti | % Komentářů »