Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Kronika farnosti

Kronika farnosti

11.05.2012 od kg

Zatím pracovní verzi kroniky kutnohorské farnosti od roku 1951 do roku 2011  sestavila PhDr. Marie Bisingerová. Konečně je k dispozici i ke stažení na našich stránkách a otevřená Vašim připomínkám. Celý soubor najdete zde. Případné komentáře, postřehy nebo doplnění můžete zanechat pod tímto příspěvkem, nebo se obraťte na Kateřinu Grenarovou.

Publikováno v Aktivity ve farnosti, Aktuality | 1 Komentář »

One Response

1. Marie Macková Citace:

Kroniku jsem našla víceméně náhodou, zvláště ze starší historie je tam pro mne mnoho zajímavého. Jediné, co jsem nenašla, je zmínka o nemocniční kapli, kde jsem byla pokřtěná. Je škoda, že kronika končí v roce 2011. Máme zpravodaje, kde se události dají dohledat, ale ucelený kronikářský přehled po jednotlivých rocích je příjemné čtení.

Zanechat komentář

Upozorňujeme: Komentáře musí být nejprve schváleny moderátorem, to může způsobit že se váš komentář nezobrazí hned. Ale není nutné přidávat jej znovu.