Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici ředitel/ředitelka Církevní mateřské školy

Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora jako zřizovatel vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na místo ŘEDITELE/ŘEDITELKY školské právnické osoby Církevní mateřská škola svatého Jakuba se sídlem Václavské náměstí 275, 284 01 Kutná Hora s nástupem od 1. 4. 2024

Požadujeme:

 vzdělání a pedagogická praxe podle zák. č. 563/2004 Sb.
 znalost problematiky řízení školství a školských předpisů (příp. nástup na funkční studium řídících pedagogických pracovníků)
 dobré komunikační a organizační schopnosti
 aktivní znalost prostředí katolické církve
 praxe v řízení kolektivu
 ochota prohlubovat a rozšiřovat své vzdělání

Nabízíme:

 Mzdové ohodnocení odpovídající pozici ředitele církevní mateřské školy
 Podpora dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
 Zázemí stabilní instituce postavené na křesťanských hodnotách
 Příjemné a přátelské pracovní prostředí
 Možnost pronájmu bydlení v blízkosti pracoviště

Místo výkonu práce: Václavské náměstí 275, 284 01 Kutná Hora

Svůj motivační dopis s návrhem koncepce dalšího rozvoje mateřské školy (1-2 strany A4), strukturovaný životopis včetně kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisu z trestního rejstříku zasílejte na adresu: monika.pospisilova@khfarnost.cz do 5. 1. 2024.

Do životopisu uveďte svůj souhlas se zpracováním a uchováním vašich osobních údajů podle zákona č. 110/2019 Sb. za účelem výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebudeme moci vaše materiály zpracovat.

Uchazeči, kteří vyhoví požadavkům, budou pozváni na osobní pohovor, který se uskuteční nejpozději 12. 1. 2024.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Inzerát ke stažení zde.

Scroll to top