Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Shrnutí 600 let farnosti u Sv. Jakuba

Shrnutí 600 let farnosti u Sv. Jakuba

11.07.2011 od kg

Celý rok 2010 jsme prožili ve znamení oslav kulatého výročí od vydání papežské buly, která potvrdila existenci farnosti u nynějšího kostela sv. Jakuba. Toto shrnutí nám může pomoci nezapomenout nejdůležitější body oslav a snad i osobní vzpomínky, které se k nim vážou. Může být také užitečnou inspirací pro další aktivity v nejen naší farnosti. Připomínky nebo dotazy ke shrnutí posílejte na katerina.telecka@khfarnost.cz.

Publikováno v Aktivity ve farnosti, Aktuality | % Komentářů »