Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Pamětní deska Zvon pro Jakuba

Pamětní deska Zvon pro Jakuba

07.02.2018 od JBouska

Pamětní deska se jmény dárců, kteří přispěli na nový zvon částkou vyšší než 10 000,- Kč je již umístěna v kostele sv. Jakuba. 

Pamětní deska_Zvon pro Jakuba

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »