Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Výtěžek sbírky pro Azylový dům v Hamrech u Hlinska

Výtěžek sbírky pro Azylový dům v Hamrech u Hlinska

17.01.2018 od dv

Během vánoční doby probíhala sbírková kampaň „Štědrý dar pro betlémské děti“, do níž se měli možnost zapojit i návštěvníci kutnohorských chrámů sv. Jakuba a sv. Barbory. Do sbírek při bohoslužbách na Štědrý den a na Silvestra a do pokladničky – anděla u jesliček v kostele sv. Jakuba lidé věnovali celkem 76 184 Kč, což je téměř o polovinu více než loni. Peníze byly předány Nadačnímu fondu Betlém nenarozeným, který provozuje Azylový dům pro matky s dětmi v Hamrech u Hlinska. Štědrost všech dárců tak přispěje na provoz domu, který poskytuje zázemí budoucím a čerstvým matkám a jejich dětem v tísni. Za tuto velkorysou pomoc jménem nadačního fondu upřímně děkujeme.

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »