Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Nabídka pracovního místa

Nabídka pracovního místa

05.03.2018 od jn

Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora hledá zájemce na tyto pracovní pozice:

Technický správce památek – junior

Asistent technického správce památek

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: monika.pospisilova@khfarnost.cz

Do životopisu uveďte svůj souhlas se zpracováním a uchováním vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. za účelem výběrového řízení.

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »