Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Zpravodaj 5/2017

Zpravodaj 5/2017

25.11.2017 od kg

Na světě je Zpravodaj pro adventní a vánoční dobu. Najdete v něm informace o chystaných akcích, reportáže z těch uplynulých, vysvětlení praxe zadávání intencí mší svatých, představení dalších dvou společenství v naší farnosti, rozhovor s Marií Štorkovou a v neposlední řadě vzpomínky na zesnulou Marii Maříkovou. Zpravodaj je k dostání v našich kostelích, můžete si ho také stáhnout ve formátu PDF odsud.

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »