Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Uzavřené WC

Uzavřené WC

22.11.2017 od dv

Rádi bychom vás informovali, že ve dnech 27. – 29. 11. budou z důvodu rekonstrukce uzavřeny veřejné toalety v Infocentru u chrámu sv. Barbory. Další nejbližší veřejná WC naleznete zde.

Děkujeme za pochopení.

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »