Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Video z vyzdvižení zvonu

Video z vyzdvižení zvonu

11.10.2017 od dv

Unikátní pohled na vyzdvižení zvonu do věže kostela sv. Jakuba se vám zobrazí po kliknutí na obrázek.

DCIM100MEDIADJI_0626.JPG

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »