Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Společenství seniorů

Společenství seniorů

04.01.2011 od kg

Ke společnému popovídání i modlitbě se senioři v naší farnosti scházejí spolu s P. Filipem Foltánem. Setkání bývají zhruba jednou za měsíc, vždy ve středu v 16.00 na Arciděkanství. Zda je tomu tak i tento týden, zjistíte v aktuálních ohláškách.

Publikováno v Aktivity ve farnosti | % Komentářů »