Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Kopie staroboleslavského Palladia

Kopie staroboleslavského Palladia

24.09.2017 od dv

Od čtvrtka 28. 9. na svátek sv. Václava až do neděle 1. 10. bude v chrámu sv. Barbory vystavena kopie staroboleslavského Palladia z roku 1708.

staroboleslavské palladium4

 

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »