Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Zpravodaj 4/2017

Zpravodaj 4/2017

24.09.2017 od kg

Vyšlo další číslo farního Zpravodaje. Najdete v něm spoustu informací, reportáže z letních akcí, rozhovor s Vítem Mlázovským o vyzdvižení zvonu na věž kostela a také první díl nového seriálu, ve kterém se představí společenství fungující v našich farnostech. Zpravodaj je k dostání v našich kostelích, můžete si ho také stáhnout ve formátu PDF odsud.

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »