Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Společenství dětí a mládeže

Společenství dětí a mládeže

04.01.2011 od kg

Aktivita dětí a mládeže má v kutnohorských farnostech hned několik podob. Děti od 6 let se schází pod vedením starší mládeže na faře v Sedlci. Děvčata tvoří družinu Concordia, chlapci Sluneční kmen. Společně se učí rozumět přírodě, pomáhat jeden druhému, poznávat Boha. Schůzky se konají každou druhou sobotu od 9.00 do 12.00.

Společenství mládeže se schází ve dvou skupinách. Mladší skupinu (ve věku druhého stupně ZŠ nebo primy až kvarty gymnázia) vedou spolu s P. Janem Uhlířem Klára Karelová a Jakub Šimek. Svá setkání zahajují každý druhý pátek mší svatou v 18.00 u Sv. Jakuba, po jejím skončení následuje další program, zpravidla v budově arciděkanství. Starší mládež má na starost kaplan P. Filip Foltán. Ta se schází v sobotu v 19 hodin v budově arciděkanství.

Konkrétní termíny všech setkání najdete v ohláškách.

Více o aktivitách mládeže ve farnostech Kutná Hora a Sedlec najdete na tomto webu.

Publikováno v Aktivity ve farnosti | % Komentářů »