Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Vyzdvižení zvonu do věže kostela sv. Jakuba 7. 10. 2017

Vyzdvižení zvonu do věže kostela sv. Jakuba 7. 10. 2017

27.09.2017 od jn

nahled

Vyzdvižení nového zvonu Jakub Maria do věže kostela sv. Jakuba se uskuteční dne 7. října 2017, a to historickou metodou.

Od 10 hodin je možné si v sále arciděkanství (Jakubská 1, Kutná Hora) vyslechnout přednášku „Zvedání zvonu historickou technikou“, přednášet bude statik Ing. Vít Mlázovský a Petr Růžička, mistr tesařský. Samotné vyzdvižení zvonu Jakub Maria do věže kostela sv. Jakub proběhne od 14 do 16 hodin téhož dne.

Pro diváky bude zajištěn přímý přenos průběhu prací na obrazovku u kostela sv. Jakuba a na plátno uvnitř kostela. Kamery budou přenášet průběh akce jak zvenčí – ze země, tak z věže kostela. K dispozici budou také mapky se zákresem umístění obrazovky a míst, odkud bude vidět na probíhající práce.Zvon II

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »