Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Dny evropského dědictví

Dny evropského dědictví

25.08.2017 od dv

Již o následujícím víkendu 9. a 10. září můžete zdarma nebo za zvýhodněné vstupné navštívit některé známé památky nebo i ty, které běžně přístupné nejsou. Podrobné informace naleznete zde.

EHD_2017_web

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »