Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Biblické hodiny

Biblické hodiny

04.01.2011 od kg

Bible je posvátnou knihou křesťanů, Božím slovem, studnicí moudrosti a duchovního poznání. Zároveň je také výjimečným literárním dílem a základním kamenem celé západní kultury. Někdy je však obtížné najít si k této knize cestu. Jednou z osvědčených variant je nebýt na takové hledání sám. Pod vedením P. Pavla Tobka ze sedlecké farnosti se můžete dostat k Bibli o kousek blíže každou druhou středu v 19.00 na Církevním gymnáziu sv. Voršily. Zda se biblická hodina koná právě tento týden, zjistíte v aktuálních ohláškách.

Publikováno v Aktivity ve farnosti | % Komentářů »