Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Chrámový sbor

Chrámový sbor

04.01.2011 od kg

Neodmyslitelnou součástí katolické liturgie je hudba. O hudební doprovod bohoslužeb se v kutnohorských kostelích stará profesionální varhaník Mgr. Michal Hanuš, vypomáhají mu Ing. Marie Štorková a Ing. Jiří Karela.

Při slavnostních příležitostech bývají bohoslužby doprovázeny také zpěvem jednoho ze dvou farních pěveckých sborů: smíšeného sboru pod vedením Mgr. Michala Hanuše anebo dívčího sboru pod vedením Ing. Marie Štorkové. Obě tělesa se scházejí ke zkouškám operativně vždy před danými slavnostmi. V případě zájmu o další informace kontaktujte vedoucí příslušné skupiny.

Publikováno v Aktivity ve farnosti | % Komentářů »