Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Koncert souboru Zvonky dobré zprávy

Koncert souboru Zvonky dobré zprávy

16.08.2017 od dv

Přijměte pozvání na koncert v kostele sv. Jakuba a využijte tak jednu z posledních příležitostí, jak přispět na sbírku Zvon pro Jakuba, která končí 31. 8. 2017.

Zvonky_dobre-zpravy 26.8.2017

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »