Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Kurz Alfa začne 5. října 2017

Kurz Alfa začne 5. října 2017

05.09.2017 od jn

alfa_newZveme všechny, kdo mají chuť dozvědět se více o křesťanství, kdo hledají hlubší smysl života a chtějí se zamýšlet nad otázkami, které život přináší. Přihlaste se na nový běh kurzu Alfa, který se koná každý čtvrtek od 5. října do 14. prosince 2017  vždy od 19 hodin  v budově arciděkanství (Jakubská 1) v Kutné Hoře. Více informací o kurzu Alfa zde.

Publikováno v Aktuality | % Komentářů »