Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Úklid kostela sv. Jakuba

Úklid kostela sv. Jakuba

18.01.2017 od jn

Rozpis úklidu kostela sv. Jakuba v roce 2018 a rozdělení dobrovolníků do skupinek najdete zde.

Publikováno v Aktivity ve farnosti, Aktuality | % Komentářů »