Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Kurzy Alfa v Kutné Hoře

Kurzy Alfa v Kutné Hoře

03.04.2016 od kg

Kurz Alfa je cyklus setkání, při kterých se hovoří o základních tématech spojených s křesťanskou vírou. Jejich cílem je nabídnout prostor pro hledání odpovědí na klíčové otázky po smyslu lidského života. Každý večer začíná společným jídlem, při kterém mají účastníci kurzu možnost se seznámit a neformálně si popovídat. Následuje promluva, která otevírá téma každého večera.

V našem kurzu hovoří P. Jan Uhlíř, arciděkan v Kutné Hoře, kterého na několika večerech střídají jeho kolegové v kněžské službě. Na promluvu navazuje diskuse v užších skupinkách – v ní je prostor na jakékoli otázky, postřehy, vyjádření vlastního názoru nebo sdílení svých zkušeností.

Setkání začínají v 19:00, trvají něco málo přes dvě hodiny. Účast na kurzech je zdarma, v případě zájmu si však předem zarezervujte místo prostřednictvím Julie Němcové (julie.nemcova@khfarnost.cz tel.: 731 604 076). Přihlášení není závazné pro celou dobu kurzu, můžete přijít na prvních několik setkání a teprve pak se rozhodnout, zda chcete kurz absolvovat až do konce. Podrobnější informace o aktuálním kurzu.

České stránky o kurzech Alfa jsou na této adrese.

 

Publikováno v Aktivity ve farnosti, Aktuality | % Komentářů »