Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Kavárna s překvapením

Kavárna s překvapením

05.09.2012 od kg

Milí přátelé, rádi bychom vás pozvali do netradiční Kavárny s překvapením v budově arciděkanství. Nejedná se o typickou kavárnu, kde vám pan kavárník servíruje klasickou kávu a okouzlující dortíky typu sacher. V naší kavárně vám nabízíme daleko zajímavější „potravu“ vhodnou pro oči a duši. Kavárna je otevřena jedenkrát za měsíc a její náplň je tvořena střídavě filmy a besedami s VIP cestovateli z naší farnosti. Filmové zážitky doplňuje drobné občerstvení a k cestopisným vyprávěním jsou podávány kulinářské speciality dané země. Termíny a program Kavárny s překvapením jsou uveřejněny vždy v ohláškách.

Monika Trdličková (tel.: 607 188 396, e-mail: monicatrd@seznam.cz)

 

 

Publikováno v Aktivity ve farnosti, Aktuality | % Komentářů »