Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4061

Warning: Use of undefined constant TEMPLATEPATH - assumed 'TEMPLATEPATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/188691/virtual/www/subdom/puvodni/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php on line 4062
 Římskokatolická farnost – arciděkanství Kutná Hora » Blog Archive » Oslava svatého Jakuba

Oslava svatého Jakuba

28.06.2012 od kg

Oslava svátku svatého Jakuba je tradicí, která vznikla v roce 2010 při příležitosti oslav 600. výročí potvrzení farnosti u zdejšího kostela. Koná se každoročně v červenci, o víkendu nejbližším svátku svatého apoštola Jakuba, patrona naší farnosti.

Publikováno v Aktivity ve farnosti, Aktuality | % Komentářů »